Yhteystiedot

  1. Hallitus ja toimihenkilöt 2022

 

Tehtävä Nimi Sähköpostiosoite Puhelinnro
Puheenjohtaja
Pesäpallo
Kirsi Autio kirsi.autio[at]gmail.com 040-5654607
Varapuheenjohtaja
Sieniretket
Timo Lehtinen timolehtinen351[at]gmail.com 040 732 0469
Sihteeri
Lasten- ja nuorten toiminta,
perheliikunta
Saija Eronen saijaeronen[at]gmail.com 041 465 2420
Jäsen
Tiedottaminen
Eveliina Puhakka ewe.puhakka[at]gmail.com 040 554 7112
Jäsen
Turvallisuus, kansainvälinen toiminta,
Talviuinti
Kaj Natri kaj.natri[at]kolumbus.fi 050 435 1872
Jäsen Markku Holttinen markku.holttinen[at]icloud.com
 Jäsen Anne Lindfors anne.lindfors[at]icloud.com
Jäsen Helena Toivanen helena.toivanen[at]kotiposti.net
Jäsen Anneli Tuominen anneli.tuominen[at]saunalahti.fi
Jäsen Arja Sallinen arska60[at]gmail.com
Varajäsen
Rahastonhoitaja
Marite Kuokkanen maritemeister[at]gmail.com 040 748 5142
Varajäsen
Kävelyt
Katriina Hemmi katriina.hemmi[at]gmail.com  050 539 2935
Varajäsen Paula Kankaanpää paula.e.kankaanpaa[at]gmail.com
Varajäsen Anna-Maija Pakkanen anna-maija.pakkanen[at]kolumbus.fi
Varajäsen Matti Toivanen matti.toivanen[at]kolumbus.fi
Muita toimihenkilöitä
Muumihiihtokoulu Kati Suvanto kati.suvanto[at]gmail.com 0443363636
Lentopallo Heidi Patrikainen heke79[at]hotmail.com 040 741 3415
Salijumppa Maria Juntti mariajuntti[at]hotmail.com 040 569 1999
Kävelyt Katriina Hemmi katriina.hemmi[at]gmail.com 050 539 2935
Polkujuoksu Eero Kittelä eero.kittelä[at]gmail.com 040 748 2400
Kalustovastaavat Markku Holttinen, Matti Toivanen
Laskutusosoite Järvenpään Latu ry/
Marite Kuokkanen
Postikatu 11 A 24
04400 Järvenpää
Postitusosoite Järvenpään Latu ry/
Postikatu 11 A 24
04400 Järvenpää