Yhteystiedot

Hallitus ja toimihenkilöt 2020

 

Tehtävä Nimi Sähköpostiosoite Puhelinnro
Puheenjohtaja

Turvallisuus,
kansainvälinen toiminta

Kaj Natri kaj.natri[at]kolumbus.fi 050 435 1872
Varapuheenjohtaja

Sieniretket

Timo Lehtinen timolehtinen351[at]gmail.com 040 732 0469
Sihteeri

Lasten- ja nuorten toiminta,
perheliikunta

Saija Eronen saija.eronen[at]hotmail.fi 041 465 2420
Tiedottaja

Sosiaalinen media,

naisten pesäpallo

Kirsi Autio kirsi.autio[at]gmail.com 040 565 4607
Jäsen

Hiihto, retkeily

Arja Sallinen arska60[at]gmail.com 040 561 6086
Jäsen

Retkeily, matkaluistelu

Petri Oikkonen  petri.oikkonen[at]laurea.fi 046 856 7791
Jäsen

Jäsenyysasiat, näyttelyt

Eveliina Puhakka ewe.puhakka[at]gmail.com 040 554 7112
Varajäsen

Polkujuoksu

Eero Kittelä eero.kittela[at]gmail.com 040 748 2400
Varajäsen

Rahastonhoitaja

Marite Kuokkanen maritemeister[at]gmail.com 040 748 5142

 

Muita toimihenkilöitä
Salijumppa Maria Juntti mariajuntti[at]hotmail.com 040 569 1999
Lumikenkäily Heikki Laaksonen heikki.laaksonen.hjl[at]gmail.com 045 235 7338
Muumihiihtokoulu Kati Suvanto kati.suvanto@gmail.com 0443363636
Lentopallo Heidi Patrikainen heke79[at]hotmail.com 040 741 3415
Talviuinti Helena Toivanen helena.toivanen[at]kotiposti.net 040 547 4460
Ikäihmisten liikuttaminen,
sauvakävely
Katriina Hemmi katriina.hemmi[at]gmail.com 050 539 2935
Maantiepyöräily Ilkka Arola arola.ilkka[at]gmail.com 0400 549 620
Polkujuoksu Jari Muurainen jari.muurainen[at]gmail.com 040 180 2226
Kalustovastaava Pertti Ottman pertti.ottman[at]outlook.com 0400 417 883
Ullmax Marita Turunen marita.turunen@kolumbus.fi 0400 404 561
Laskutusosoite Järvenpään Latu ry/
Marite Kuokkanen
Postikatu 11 A 24
04400 Järvenpää
Postitusosoite Järvenpään Latu ry/
Kaj Natri
Bjarnenkuja 9 A 16
04410 Järvenpää
kaj.natri[at]kolumbus.fi